Příhláška na seminář: LUIS MESQUITA

Představ si, že máš jedinečnou příležitost učit se od absolutní špičky ve světě trenérství a můžeš tak získat konkurenční výhodu a nové poznatky převést do úspěchů ve své praxi. Dámy a pánové, přichází LUIS MESQUITA s prvním kurzem svého druhu v České republice! Přidej se k nám a zažij úžasné dva dny plné edukace v prostředí dalších ambiciózních trenérů. Posuň své znalosti a rozšiř repertoár tréninkových metod na zcela novou úroveň!

 

Datum a místo konání:  7. a 8. září 2024 (sobota a neděle) – TopAtlet tréninkové středisko (Hradec Králové)
Pro koho: Silově kondiční trenéři, fyzioterapeuti, funkční trenéři, nadšenci silového tréninku, trenéři týmových sportů. 
O autorovi: Host je vystudovaný fyzioterapeut a certifikovaný NSCA silově kondiční trenér. Působil jako kondiční trenér v fotbalových klubech, jako je například FC Porto. Staral se o olympioniky po celém světě a byl kondičním trenérem ve volejbalových klubech. V rámci programu EXOS účinkoval několik let jako trenér v čínském olympijském výboru a byl i trenérem ženské čínské fotbalové reprezentace. Je zakladatelem projektu THE PEAK performance.

 Jak to bude probíhat?: Workshop probíhá v anglickém jazyce. Na místě bude náš člen Jan Maršálek, který vám může sloužit jako případný překladatel. Rád vám během pauzy vysvětlí nejasnosti, které by mohly vzniknout v souvislosti s překladem. Luis je Portugalec a jeho angličtina je pro nás blízká a srozumitelná. První část kurzu se koná v TopAtlet tréninkovém středisku a druhá část na fotbalovém hřišti nebo v hale, v závislosti na počasí a dostupnosti. Můžete se těšit na teorii i praxi v posilovně i na hřišti. Účastníci získají certifikát, studijní materiály a přístup do soukromé Whatsapp skupiny vedené samotným Luisem.


Agenda:

Sobota ráno
1. Kinetic and kinematic key performance indicators for speed and agility
Sobota odpoledne
2. Acceleration development
3. Maximal velocity development
4. Agility, change of direction and horizontal deceleration development
Neděle
5. Special strength training:
– Maximal strength development and testing
– Explosive strength development and testing
– Reactive strength development and testing

Další témata:

– Planning and programming
– Training philosophy
– Transfer of strength qualities to dynamic movement 
– Motor learning and control
– Plyometric and velocity based training
– Q&A

 

› Kapacita: 25 míst
› 
Cena
: 
Standartní cena – 9000,- Kč
Cena pro účastníky kurzu Svalové Kontrakce – 8000,- Kč
*Platba lze rozložit do dvou splátek, stačí zaplatit 4000,- Kč jako zálohu a poté nejpozději do 1. srpna uhradit zbylou částku. Pro variantu dvou splátek zadejte do poznámky formuláře „splátky“.
*Pro přihlášení vyplňte formulář níže a my se Vám e-mailem brzy ozveme s platebními údaji.
*Registrace je kompletní až po připsání částky na náš účet.
*V případě dotazů a nejasností, kdykoliv se obraťte na organizátora Radka Rosu (IG: @radek_rosa_strong)